Mamak Voleybol Kursu

Mamak Voleybol Kursu

 

Voleybol Okullarının amacı; eğitim kalitesinden ödün vermeden, mümkün olduğu kadar çok sayıda öğrenciye kaliteli bir ortamda spor yapma olanağı sağlamak ve öğrencileri takım kadrolarına hazırlamaktır.

 

Çağdaş, güvenli ve sağlıklı spor alanlarında çocuklarımızın talep ve beklentilerini tam olarak karşılayarak koşulsuz sporcu memnuniyetini sağlayabilen, sporu yayabilen ve yaygın olarak yaptırabilen; centilmenlik ruhuna sahip, rakibine saygı duyan, kendisini önemseyen, çevresini koruyan, arkadaşlarını, ailesini, ülkesini seven ve milli takımlarda hizmet verebilmeyi de hedefleyen ve Fenerbahçelilik ruhunu taşıyan sporcular yetiştirebilmektir.

 

Eğitimimiz, yalnızca belirli bir spor branşını hedef alan teknik eğitim değil, öğrencilerin fiziksel, ruhsal ve sosyal gelişimlerini kapsayan çok yönlü bir eğitimdir. 

 

Voleybol okulundaki çalışma sistemi; gelişim dönemindeki öğrenciler üzerinde, yalnızca fiziksel çalışma ve gelişim ağırlıklı değildir. Öğrenciler spor yaparak sosyal bir çevre içinde kendilerini tanımak, bir ekibe katılmak, ekip üyesi olarak mücadele etmek, paylaşmak, öz çalışma disiplinini kazanmak fırsatını bulurlar. 

 

Voleybol Okullarına devam eden sporcuların belirli aralıklarla yapılan düzey belirleme testlerinin sonuçlarına bağlı olarak sporcular bir ileri düzeyde çalışan gruba katılabilir veya kendi gruplarında çalışmalarını sürdürebilirler.

 


Akademi Spor Kulubü VOLEYBOL OKULUNUN FARKI;


• Voleybol Okulunda kariyerli antrenörler tarafından eğitim verilmektedir


• Spor okulundan altyapılara seçilen sporcular  Akademi Spor Kulübünün lisanslı sporcusu olmaktadır.


• Türkiye de ve dünyada kullanılan Mikasa – Molten maç topları ile eğitim verilmektedir.


• Yaş grubu küçük sporcularımız için özel toplarla antrenman yapılmaktadır.


• Aydınlatmanın yeterli olduğu ortamda antrenmanlar yapılmaktadır.

 

•  Antrenman yapan sporcularmızın antrenman sonunda duş alma imkânı bulunmaktadır.


• Voleybol okulundaki sporcularımızın yeterli görülmeleri halinde kulübümüz altyapısında lisanslı sporcu olma şansı vardır.

 

ankara mamak voleybol kursu,ankara mamak voleybol kursları,ankara mamak voleybol spor okulu,ankara mamak voleybol takımı,ankara mamak voleybol takımları,ankara mamak özel voleybol kursu,ankara mamak voleybol kursu fiyatları,ankara mamak voleybol kurs merkezi,ankara mamak çocuk voleybol kursları,ankara mamak çocuk voleybol eğitimi,ankara mamak voleybol eğitimi,ankara mamak voleybol,ankara mamak voleybol eğitim merkezleri,ankara mamak özel voleybol kurs merkezi,mamak voleybol kursu,mamak voleybol kursları,mamak voleybol spor okulu,mamak voleybol takımı,mamak voleybol takımları,mamak özel voleybol kursu,mamak voleybol kursu fiyatları,mamak voleybol kurs merkezi,mamak çocuk voleybol kursları,mamak çocuk voleybol eğitimi,mamak voleybol eğitimi,mamak voleybol,mamak voleybol eğitim merkezleri,mamak özel voleybol kurs merkezi,

 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Profosyonel Voleybol Kursu

Topluma faydalı birey, Türk voleyboluna yetenekli sporcu yetiştirme

Mamak Voleybol Kursu

Voleybol Okullarının amacı; eğitim kalitesinden ödün vermeden, müm

Yorumlar